Про компанію

Основним напрямком компанії ППТЗ "Хімсистема-Фарм" є промислова хімія у Дніпропетровську. Компанія надає можливість купити хімічні реактиви, окислювачі, барвники, неорганічні та органічні речовини оптом та в роздріб. Хімічна сировина широко застосовується практично у всіх галузях виробництва, починаючи з нафтохімії та закінчуючи фармакологією. Спеціалізація ППТЗ "Хімсистема-Фарм" - продаж хімічних реактивів та постачання хімічної сировини.


Компанія була заснована у 1994 році у Дніпропетровську та за час роботи налагоджені довготривалі та стабільні зв'язки з промисловими підприємствами України, Росії, Польщі та Китаю. ППТЗ "Хімсистема-Фарм" гарантує якість та чистоту запропонованої хімічної сировини та лабораторного посуду.


Продукція: амоній хлористий, барій хлористий, глюкоза, калій йодистий, калію біхромат, кальцій хлористий, каніфоль соснова, кислота аскорбінова, кислота борна, кислота лимонна, олеїнова, ортофосфорна, стеаринова , мідний купо , амоній хлористий , борна кислота , змочувач ОП-10, ОП-7, силікагель КСМГ, КСКГ, мідний купорос, кофеїн, лимонна кислота, ксилол фасування 9 кг і 175 кг, ангідрид хромовий, вазелін, гліцерин-дибут водна, йод кристалічний, цинкові аноди, вапно хлорне, рідке скло, калій гідроокис (їдкий), калій , калій йодистий, карбюризатор фасування 15 кг стеаринова, олія рицинова фасування 10 кг, смола епоксидна фасування 10 кг і 50 кг , сода кальцинована, парафін, перекис водню, літію гідроокис, бура, сода каустична, на трій їдкий, аскорбінова кислота, а також лабораторний посуд.


Продаж промислової хімії виробляється як оптом, так і в роздріб по всій території України. Доставка хімічної сировини здійснюється за допомогою послуг: Нова пошта, Делівері, УкрПошта.